Analizy i wyceny przedsiębiorstw, systemy zarządzania jakością, Internet, Telewizja HD

Bon na Internet

Oferta „Bon na Internet”, Katowice – Francuska Park, Twoja Dolina, Pułaskiego 42-44

na dostarczenie nabywcom mieszkań i lokali użytkowych na osiedlu Francuska Park, Twoja Dolina, Pułaskiego 42-44 dostępu do internetu na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Założenia :

  • Operator przedstawia dwa warianty „bonu na Internet”.

-Pierwszy: za kwotę 300 złotych brutto.

W ramach wariantu pierwszego przez okres 20 miesięcy operator telekomunikacyjny Omikron dr Karol Chrabański będzie dostarczał Internet o następujących parametrach:

Prędkość pobierania danych : 15 Mb/s ( piętnaście megabitów na sekundę ) prędkość wysyłania danych 5 Mb/s (pięć megabitów na sekundę ). Operator nie stosuje limitu przesyłu danych. Okres od dnia zakupu „bonu developerskiego na internet” do pierwszego dnia korzystania z usługi nie może być dłuższy niż 12 miesięcy.

-Drugi: za kwotę 600 złotych brutto.

W ramach wariantu drugiego przez okres 20 miesięcy operator telekomunikacyjny Omikron dr Karol Chrabański będzie dostarczał internet o następujących parametrach:

Prędkość pobierania danych : 50 Mb/s ( pięćdziesiąt megabitów na sekundę ) prędkość wysyłania danych 25 Mb/s (dwadzieścia pięć megabitów na sekundę ). Operator nie stosuje limitu przesyłu danych. Dodatkowo nieodpłatnie klient otrzymuje zwiększenie prędkości pobierania danych w godzinach od 23:00 do 7:00 uzyskując prędkość do 100 Mb/s ( do stu megabitów na sekundę ) . Okres od dnia zakupu „bonu developerskiego na internet” do pierwszego dnia korzystania z usługi nie może być dłuższy niż 12 miesięcy.

 

Zarówno do wariantu pierwszego jak i drugiego klient może zgodnie z cennikiem firmy OMIKRON dr Karol Chrabański dokupić pakiet telewizji i/lub usługę telefonii stacjonarnej z możliwością przeniesienia numeru od poprzedniego operatora.  

  • W ramach zakupionego „bonu developerskiego na Internet” operator zobowiązuje się do:
  1. Podłączenia łącza internetowego wraz z konfiguracją urządzeń klienta w mieszkaniu lub lokalu użytkowym zakupionym na terenie osiedla Francuska Park.
  2. Spisaniu umowy z klientem.
  3. Wystawienie jednorazowej faktury na kwotę 300 lub 600 złotych.
  • W przypadku chęci skorzystania z oferty należy skontaktować się :

Poczta: serwis@omi.pl

Telefon : 32-255 1550, 607-627-703 (8:00-15:45)

Powiększ tekst na stronie